Fete Din Timisoara
brunetzika![]() | se vede in poze.. nu caut nimik....doar prieteni.. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Boghian Lidia![]() | Sunt o fata ca oricare. Cred ca sunt un pic cat de cat atragatoare. ce caut eu cred ca mai exista dar foarte greu....responsabil,serios,dragastos,maleabil,tandru,seducator,simt al umorului,sa ofere seguritate in toate aspectele. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ninetutza![]() | eu....... destul de placut..... un barbat....BARBAT! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
realwomen41![]() | senzuala pasionala placut cred voi zice dupa ce gasesc | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
beatrice_bell![]() | o femeie sociabila, plina de viata, chiar apetisanta. un pic grasuta, dar placuta un barbat plin de viata, atragator si surprinzator. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
geani86![]() | simpatica asociabila,vesela,vb cu orcine 1.65 60kg bruneta ochii caprui sa imi fac prieteni | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ancamaria29![]() | mi e greu sa vb despre mine,vei afla singur pai 1.73 54kg ,eu zic ca e ok caut liniste ,stabilitate si sinceritate...............cam greu de gasit dar nu se stie niciodata | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
elly22![]() | placuta placut....... prieteni cu care sa intretin o discutie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
goldy40![]() | cuplu de intelectuali draguti curati manierati,cauta doamna sexi pt.a fi initiati in arta amorului in trei putem fi si generosi barbati s.a se abtina saten ochi albastri atletic si bruneta sexi ochi verzi doamna bi | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
luiza_8![]() | placut | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
lady ann![]() | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
deea dulcik![]() | vei vedea | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
snejy![]() | va intereseaza? INTERESATI_VA c vr????hmmmm...sa ma distrez | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
sweet oana 4 u![]() | sunt o persoana cu simtul umorului,restul ramane de apreciat... placut...zic eu... nici eu nu stiu..caut..dar nu stiu ce... | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ofelya![]() | Sincera, onesta, grijulie, responsabila. Placut, zic eu. Caut o relatie decenta, matura, linistita, cu respect reciproc si bineanteles dragoste. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
mareana92![]() | sunt o fata frumoasa isteata vesela si foarte indrazneata sunt sportiva caut un baiat frumos istet ,sportiv si sincer | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ralucad![]() | buna! daca ti se pare ca ne-am potrivi...... cauta-ma! se vede! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
iris_pussy![]() | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
laura_rockritza![]() | prea mult fum in jur...
Nu pot zambi akum...
Mintea ta bolnava imi cere mult prea mult... ita de tot, uita de tot Uita de lume, de sentimente, de suflete pereche, de soapte la ureche Fii rece, nu lasa pe el sa te`ntunece...Mi-am zis Adda: Priveste`ma in ochi si spune`mi ce vezi De fapt, ce poti sa vezi prin niste ochi verzi Ma vezi pe mine a pasi spre alta lume | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
scumpi14![]() | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dianne![]() | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diavolitza![]() | Placuta ochiului:)))))) conteaza? persoane de calitate ;) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
alexsiclaudia![]() | cuplu cautam o fata care sa fie dezinhibata si plina de viata nu acceptam baieti placut | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
anda14![]() | sunt o persoana normala fiecare ma vede in felul lui sa leg noi prietenii | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
coupledu18![]() | couple pour couple ou femme coquin | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
laavinia![]() | frumosa si placuta ok distractie calatorii | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
hotbaby486![]() | Eu una spun ca sunt ok...:) Dragutza... Nici eu nu shtiu.... | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
kilochaolgas![]() | Un om care l-am cauta sa fie atletic,
nu obiceiurile rele, natura si intelegere. Ar trebui intotdeauna
sprijin si momente dificile. Hi! Numele meu este Olga, eu sunt fata vesel energic. Imi place sa glumesc si sa te distrezi. in iubirea lui timp liber asculta muzica. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
cosminutzaa![]() | arat bn un corp normal sex | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
marga_mary![]() | ochi caprui,par saten cu suvite,corp atletic placut un barbat atletic,cu bun simt si cu simtul umorului | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Ludmila_22![]() | Cred ca viata este plina de neprevazut...doar prezentul conteaza! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
mathildee![]() | Buna, sunt Diana, senzualitatea, feminitatea si bunul simt sunt calitatile care ma caracterizeaza, daca esti un barbat care se respecta si stie sa aprecieze o escorta, nu ramane decat sa imi dai un telefon iti garantez ca nu vei regreta timpul petrecut in compania mea | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
alinush![]() | Nu are rost acum sa fac o descriere........................ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
daniela12![]() | Sintem cuplu dragut cu bun simt.Sintem casatoriti de citiva ani si dorim sa cunostem o fata draguta petru o relatie de prietenie si chiar mai mult.Nu am avut pina acum si sotia mea chear doreste . Placuti Cautam o fata care sa inteleaga o astfel de relatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
corb![]() | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
roxiana![]() | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
miksiro![]() | sunt o bruneta simpatica.zic eu:) bruneta,ochii verzi-albastruui,slaba,fund bombat sunt in cautare de fete/femei | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
evike_43![]() | sint o femeie calma si am o inima mare sint linistita calma un barbat sa ma iubeasca | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
mada_bv![]() | suntem un cuplu normal din bv ziceti voi o fata care stie ce vrea dl viata o fata pt sex in trei | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
adytza_girl![]() | Mah sincera s fiu,perfecta nu sunt dar dak ma placi,ia-ma :) Inalta,bruneta,caprui,simpaticutza... Un baiat glumetz,dak se poate brunet sau saten,inalt si.............s aiba caracter. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||







































