Logare:
Username:

Parola:


Ati uitat parola?

Cautari

Cautare Rapida


  Prima Pagina  | Membri  | Cautare  | Ajutor  | English Version  | Cont Nou

Fete Frumoase




 
roxana_g

fete frumoase
Ca sa ma cunosti, poti si sa ma suni.

Sunt frumoasa

Tipi buni
mirelusha

fete frumoase
nimik special...o fata k oricare akta...nu m-as putea descrie acum...un om se cunoaste pe parcurs



sa imi fac prieteni..
dayana4kaG

fete frumoase


atrag persoanele linga mine doar cu o privire si ma iubeste toata lume nu zic ca sunt cea mai superba din tote dar am izuminca

prieteni de converstie dar nu brutali ca pot sa fiu si eu rea
sweety girl

fete frumoase
buna si nebuna;)

sexy...

prieteni....
mistery_man

fete frumoase
OK



d3nisa_iuby

fete frumoase
Eu cred ca sunt placuta.

Placut

barbati seriosi
pentrutine

fete frumoase
va las s ama descoperiti voi

dragut

nu il caut pe fat-frumos un om normal simplu
bad girl

fete frumoase




elo consuelo

fete frumoase
sunt asa cum vrei tu sa fiu

dragutza,simpatica

jumatatea...
maraxxx

fete frumoase




nicoletaaaa

fete frumoase
sunt o persoana serioasa calma si cu mult bun simt daca vrei sa ma cunostii

placut cred eu

caut un barbat serios care sa ne intelegem bine!!!!
irinabrunetzica

fete frumoase




butterfly1

fete frumoase
ete ciuciu

bla bla bla

si tot asa
OnLyDuSt

fete frumoase
Sunt o persoana imprevizibila,dupa cum spun unii,impulsiva dupa cum spun altii,shi super de treaba,zic EU



alyna_diva

fete frumoase


placut

o fata pt sex
dannyelle4u

fete frumoase




Freeya

fete frumoase


avetzi si voi ochi:P

niko1979

fete frumoase




Un tip ok
only_u

fete frumoase




Sweet_Princess

fete frumoase




elly

fete frumoase




kalystraa

fete frumoase
depend of mood

ok

just fun
gianini

fete frumoase
sint un tip finut,ok

atletic

o persoana de sex feminin draguta,etc
ariadna06

fete frumoase
\"Ideal pierdut in noaptea unei lumi ce nu mai este\"

\"Venere,marmura calda,ochi de piatra ce scanteie, Brat molatic ca gandirea unui imparat poet\"

Rafael,pierdut in visuri ca-ntr-o noapte instelata, Suflet imbatat de raze si d-eterne primaveri\"
AndriAndreea

fete frumoase
Cred ca sunt o tipa linistita dar imi plac si surprizele . Apreciez compania selecta si nu suport oamenii care vb. doar de dragul de a vorbi .

Destul de sexi ( zic eu < loool > ) ca sa plac .

Un barbat cu care sa nu ma plictisesc si sa ma faca fericita . Cine nu poate sa ofere mai mult si sa se multumeasca cu mai putin sa se abtina ( aviz amatorilor egoisti ) .
dianacandy

fete frumoase




ioncico

fete frumoase


asa si asa

un barbat care sa ma inteleaga
alexya

fete frumoase




Blonda25

fete frumoase


Pozele vorbesc

Barbati dotati ... si din punct de vedere financiar ...
krisi86

fete frumoase




shaira

fete frumoase
Sunt o persoana foarte sociabila si imi place sa imi fac multi prieteni. Insa sunt in cautarea iubirii adevarate.

Desi sunt cam micuta sunt o persoana care dupa parerea mea trebuie sa o cunoasteti. Aviz baietilor dragutzi.

un baiat sincer, dragutz, serios si care stie sa aprecieze adevaratele calitati ale unei fete.
Christina Fellner

fete frumoase
sincera,amabila,intelegatoare,calma

slabuta sa zicem

un barbat sociabil cu care se poate comunica
bandita_ta86

fete frumoase
datzi seama;)



nimic...doar prietenie...
spiderwoman

fete frumoase
cred in mine si in ceea ce fac.Nu imi plac minciunile si imi doresc ca si cei de linga mine sa gindeasca la fel.

Placut, atragator zic unii

prietenie si acel ceva care ar putea schimba
carmen71

fete frumoase
nu este chear simplu sa-ti faci o descriere....poate as fi subiectiva ....va las sa aflati....

sunt ok.....dar tot timpul se poate si mai bine

prietenii frumoase .....
mitzzy

fete frumoase




whit3_4ng3l

fete frumoase
va las sa descoperitzi singuri

va las pe voi sa va datzi cu parerea

Larisata

fete frumoase
Sunt o persoana deschisa la minte

Atletic

Bărbați deschiși la minte
prinses_o

fete frumoase
..... va las pe voi sa ma cunoasteti



MYRIAM

fete frumoase
placuta, prietenoasa, iubesc natura, iubesc oamenii, iubesc pacea si armonia.... iubesc....

micuta

sunt in cautarea unei prietenii frumoase, sincere, tonice; o prietenie calda, care sa ne bucure sufletul si sa ni-l tina in... primavara...