Logare:
Cautari
Cautare Rapida
Sentimete
kayene![]() | Cateva cuvinte despre mine, nici nu stiu cu ce sa incep, nu sunt prea credula, nu cred in ce zic ceilalti, incerc sa ma schimb de o viata desii stiu ca nu o sa pot. Dar ca sa fiu optimista o sa va zic numa de partile mele bune, de care nu sunt asa sigura ca sunt bune... Imi place foarte mult sa zambesc si sa rad din toata inima.. Zambesc oricui daca il vad incruntat in speranta ca voi aduce zambetul pe chipul acelei persoane, sunt optimista si imi place sa vad partea buna din orice. Imi plac foarte mult oamenii si relatiile cu ei, imi place sa invat de la fiecare cate ceva. Iubesc ploaia pentru ca ma face sa ma simt unica si singura intr-o lume nebuna, si deopotriva iubesc soarele care ma face sa ma simt ca pot sa ma trezesc in fiecare dimineata stralucitoare, ca pot sa incalzesc inimile oamenilor cu un zambet. As vrea sa pot da din bucuria pe care o resimt uneori tuturor oamenilor tristi, as vrea sa am puterea sa ii fac veseli si fericiti, sa uite de griji si sa se gandeasca la lucrurile cu adevarat importante in viata, sa isi aduca aminte de iubire, de bunatate, de sinceritate de toate sentimetele care ne fac sa fim mai buni. Imi place iarna pentru zapada imaculata si pentru sentimentul de puritate pe care il ai privind-o, imi place sa ies in frig ca sa pot aprecia caldura si imi place sa apreciez frigul dupa un foc de lemne...Imi place sa vad rasariturile de soare, sa simt ca oricat ar fi de greu pot sa ma ridic din nou, zambitoare, stralucitoare si puternica, ca pot sa infrunt orice provocare!Viata ori e o aventura indrazneata ori nimic interesant.Stiu intotdeauna ce vreau,lupt pt a obtine, imi place distractia si detest persoanele care ma mint.. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Senzualyta![]() | Cuplu dragut dorim sa cunoastem domnisoare,doamne,cupluri pentru prietenie si relatii......! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ackela![]() | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
mari717![]() | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
rovica![]() | prietenoasa,sincera,optimista,sufletista placut un partener de viata potrivit | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
camiii![]() | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
snechita![]() | Sunt o fiinta sensibila,romantica,tandra,comunicativa,ambitioasa,altruista,iiubesc frumosul, cu simtul umorului,detest minciuna si prostia, Sunt o fiinta miniona,draguta,placuta la vedere. Doresc sa imi gasesc jumatatea care sa ma completeze,acceptand si calitatile si defectele,care sa ma respecte si sa ma iubeasca in acelasi timp. Partenerul meu doresc sa fie un tip inteligent,carismatic,cu simtul umorului,sensibil,romantic,atent si tandru. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
veraaa![]() | sunt sexxxy si rea mai sexy dekt iti poti imagina barbatul care sa imi poata rezista . astept sa ma suni. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
demon_and_angel![]() | sunt eu...asa cum sunt eu... | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
monyq![]() | deosebita! unica! placut un barbat unic | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
BlackR0se![]() | am 3 calitati: frumoasa, desteapta si modesta :D | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
violacska![]() | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
kryna 21![]() | am simtu umorului,ipmi place sa dansez si lucrurile noi sunt simpatica caut un barbat simpatik,intelegator | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
maria26![]() | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
oanamaritoiu![]() | O femeie implinita profesional. Putin cam prea mult. Un barbat cu stil si eleganta care sa ma completeze. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
clau34![]() | eu si atat se vede in poze o fata/femeie cu care sa ma simt bine | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
pufyca![]() | interesting and with a open mind ! multumita ceva cat mai interesant ! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
zagariciuc![]() | bine sa cunosc barbati si sa fac sex total sunt dornica de sex | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
alessya![]() | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
M0nique![]() | Daca ar fi sa ma ghidez dupa un motto, atunci motto-ul meu preferat este Carpe Diem!, dar...pentru ca fiecare persoana este deosebita in felul sau...si trairea clipei fiecaruia difera de la o persoana la alta.. ar fi prea mult sau prea putin sa spun...persoana potrivita? decideti voi | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Zo0zo0ck![]() | imi place sa\'mi fac prieteni uita\'te la poze | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
AMANTAXXX![]() | ADOR SA FIU RASFATATA, SA FIU FERICITA, IMI PLACE SA CALATORESC, SA FAC DRAGOSTE SA MA
DEDIC RELATIEI SA FAC BARBATUL FERICIT SI IMI PLAC IDEEILE NOI MODERNE SI IN PAT SA FIU
FANTASTICA CA SA INDEPLINIM ORICE FANTEZIE . ORICUM FAC TOTUL DIN SUFLET ASA CA SUFLETUL
TREBUIE CUCERIT PENTRU A MA DARUI... FOARTE PLACUT, NATURALA 100%, TANDRA, IUBITOARE, SITUATIE MATERIALA FOARTE BUNA CU REALIZARI MARI , NU IMI PLAC AVENTURIILE SI NICI NU VREAU SA FIU CONTACTATA DE ASTFEL DE PERSOANE CARE NU STIU SA CITEASCA O DESCRIERE. UN BARBAT CARE SA APRECIEZE FRUMUSETEA SA APRECIEZE DRAGOSTEA SA STIE SA MA FACA FERICITA ,SA-MI OFERE CADOURI SI MOMENTE FRUMOASE. PENTRU MINE NU CONTEAZA ASPECTUL SI FRUMUSETEA BARBATULUI ...CONTEAZA DOAR SA FI CAPABIL SA MA CUCERESTI SA MA FACI FERICITA. ORICUM BARBAT MATUR SI PESTE 35 ANI. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alexutzaaah![]() | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
mona_25![]() | daca vreti sa ma cunoasteti o sa vedeti placut ce anume caut? sa merite | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
alesza30![]() | dat fiind faptul ca sunt modesta nu as putea sa ma descriu numai cu calitati. prefer sa spuna altii nu sunt manechin persoane inteligente, sa nu minta, sa stie sa aibe o masura in tot ceea ce fac si ce spun. pentru mai multe amanunte puteti incerca sa vedem ce va iesi | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Love_ana![]() | Sunt o fire seriosa cu simntu umorului, sociabila, finuta, romantica. Destul de bine.... Prieteni ...... | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
vally26![]() | va las pe voi sa decideti ce fel de pers sunt. bun o fata care doreste ceea ce nu a gasit pana acum. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
criss_criss![]() | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
denisa27![]() | super ceva inteligent si frumos! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
dreamy andrea![]() | placut cuplu, | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
suflet_caldut![]() | cu simtul umorului bine dezvoltat draguta un barbat cerebral care are ceva de spus | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ramonyka_eu![]() | sunt o fire sociabila romantica bruneta ochii caprui inaltimea 1 65 55 kg imi caut jumatatea sau prieteni noi | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
galenamorena![]() | descopera-ma tu... draguta pe tine.. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
BADblonda![]() | Cuvintele nu-si prea au rostu... BRUNETI....IN SPECIAL:) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
aymari![]() | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
rebecasex![]() | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
SexyAnna![]() | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
cuplu alexia![]() | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
danyelita![]() | draguta asa si asa ... prietenii | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
b3b3s3l![]() | I\'m a real bitch sometimes and I have a hard time saying sorry...should I change myself ? Nu beau... consum ! nu fumez... trag in piept ! nu injur... vorbesc urat ! Nu sunt o curva care se dezbraca pe net pentru a atrage atentia , asa ca am pretentia macar sa fii sigur ca ai ceva de spus inainte sa apesi \" trimite mesaj \" !. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||







































